Informace o systému

Pochůzkový systém / Pochůzkový terminál online PT401 a PT451

Pochůzkový systém provozovaný společností Torex security, spol. s.r.o. je unikátním systémem pro dohled Vašich pracovníků ostrahy objektu. Patrol systém je výjimečný v tom, že se v reálném čase zaznamenává stav pochůzky. Jednotlivé patroly již nemusíte hlídat, náš systém vše udělá za Vás a to online! Pochůzkový terminál online PT slouží k identifikaci pochůzek pracovníků ostrahy provádějících pravidelné obchůzky střeženým objektem.


Kontrolní místa střeženého objektu jsou označena identifikačními čipy, které strážný při své obchůzce bezkontaktně načítá pochůzkovým terminálem PT a tím zaznamená datum a čas provedené kontroly jednotlivých kontrolních bodů střeženého objektu. Veškerá evidence je automaticky odeslána přes GPRS na server www.pochuzky.cz. Systém každé digitální označení místa a času pochůzky porovnává vůči pochůzkovému plánu, který je individuálně nastaven uživatelem. Pokud se s ním pochůzka neshoduje, jsou automaticky vyrozuměny uvedené kontaktní osoby a to mailem či sms zprávou. To umožňuje okamžitě řešit nastalou situaci.

Viditelná zodpovědnost

Pochůzkový terminál online PT 401 a PT 451 slouží k on-line sledování pochůzek pracovníků ostrahy provádějících pravidelné obchůzky střeženého objektu.


 

Výhody systému kontrolního pochůzkového systému www.pochuzky .cz


 
 

K dokonalému přehledu o pracovním výkonu svých strážných (guardů) v pochůzkovém systému potřebujete pouze pochůzkový terminál a sadu čipů rozmístěných po objektu a přístupové heslo do systému www.pochuzky.cz.

Už nemusíte jezdit na objekty a zdlouhavě stahovat data pomocí dalších zařízení. Šetřete čas i peníze a uvolněte si ruce k řešení dalších důležitých pracovních záležitostí – to jsou důvody, proč využívat naš pochůzkový systém!

Obsah sady:

Pochůzkový systém využívá bezkontaktní čipy

Nabízíme 2 druhy čipů se čtecí vzdáleností do 7 cm:

Čipy lze připevnit silikonovým lepidlem a připevnit šroubem (karty), takže jejich zneužitelnost nulová.

Jsme si jistí svou nabídkou – nabízíme kvalitní pochůzkové systémy

Máte zájem vidět zařízení v praxi a dozvědět se o něm více?

Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení a domluvte si termín prezentace ve Vaší firmě nebo u nás v Liberci. Přesvědčíte se o jeho maximální průkaznosti, okamžitém efektu a pohodlné obsluze.

Kontakt:
Renata Horáčková – Product Manager
Tel.: +420 485 106 902
GSM: +420 602 482 676
E-mail: renata.horackova@torex-security.cz

Věrnostní program

Staňte se i Vy naším stálým klientem a získejte výrazné slevy na soupravu snímacího zařízení a měsíčního paušálu. Měsíční paušál se Vám účtuje od data zavedení snímacího zařízení do systému.

Splátkový prodej

Nabízíme možnost nakoupit od nás snímací zařízení na max. 3 splátky se splatností 30 dnů.

Servis

V případě potřeby opravy či odstranění závady na snímacím zařízení nás prosím kontaktujte na tel. 485 106 902 a domluvíme se na termínu a místě, kdy jej vyzvedne náš zástupce či služba PPL. Snímací zařízení je třeba řádně zabalit do originální krabičky a přiložit vyplněný formulář Reklamační protokol – stáhněte zde. Servis zajišťujeme do 3 dnů po obdržení. Po dobu opravy Vám zapůjčíme náhradní snímač zdarma.Certifikační list

Pozor novinka – Neváhejte navštívit naše nové webové stránky, kde najdete další produkty, které nabízíme. Profesionální kamerové systemy, kontrola ostrahy objektu pochuzky online.
www.kamerove-systemy-torex.cz
www.torexsecurity.cz
www.pochuzky-online.cz
www.pochuzky.cz

Pronájem pochůzkového systému

Pozor novinka – Neváhejte navštívit naše nové webové stránky, kde najdete další produkty, které nabízíme. Profesionální kamerové systemy, kontrola ostrahy objektu pochuzky online.
www.kamerove-systemy-torex.cz
www.torexsecurity.cz
www.pochuzky-online.cz
www.pochuzky.cz
Jested

Kontakt

Sídlo společnosti Liberec
TOREX SECURITY, spol. s r.o.
Fialková 19, Liberec, 460 01
IČO-25039598 DIC-CZ25039598
NONSTOP DISPEČINK
tel. +420 485 106 902